fotokniha domMáte veľa fotografií vašich štvornohých priateľov alebo prevádzkujete domáci chov zvierat? Mnoho chovateľov si robí rôzne štatistiky a dokumentácie vrátane fotografií o svojom chove.

Zaberie to nemálo času a keď potrebujú odprezentovať svoj chov, často býva problém dať tieto materiály spolu s foto-dokumentáciou pekne dokopy. Nato môžete využiť napríklad aj fotoknihu. Takto spracovanú knihu môžete ukázať vašim blízkym a pochváliť sa vlastným hospodárstvom a výsledkami. Pri výrobe fotoknihy budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí, clip artov a zaujímavých efektov. Fotoknihy môžu byť vyrobené v mäkkej alebo pevnej väzbe v rôznych veľkostiach. Počet strán môže byť od 24 až do 240 čiže ju viete použiť aj na prezentačné účely.

Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Až by ste zatúžili po top kvalite, vyberte si fotoknihu deLUXE - pri výrobe je použitý značkový fotopapier, na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov. Fotografie sú vyrobené fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste na nich zvyknutí pri klasických fotografiách. Ďalšou výhodou fotokníh je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna stránka.

Doba spracovania objednávky sú štyri pracovné dni. Pri fotoknihe deLUXE je to 8 pracovných dní

Reklamný článok

ZDIEĽAJTE NÁS