Aktuality

V dňoch 23. a 24. júla 2020 sme sa zúčastnili prvého stretnutia partnerov projektu „Láska k zemi, krajine a pôde – kľúčová pre zmenu klímy vo Vyšehradských krajinách“. Dvojdňové stretnutie sa uskutočnilo u organizátora projektu - v Bioklimatickom Parku Drienová.

V sobotu 2. mája ste nás znovu mohli počuť v rádiu Regina v relácii Komu sa nelení.

Robili sme rozhovor pre mojekysuce.sk o tom, ako ovplyvňuje pandémia koronavírusu aktivity nášho združenia OZ Chováme doma, ako ovplyvnila chovateľov a spotrebiteľov.

Môj názor

Vtáčia chrípka na začiatku roka a neskôr pandémia koronavírusu Covid-19 znemožnila chovateľom získať nový chovný materiál spoza hraníc.

Prinášame vám aktuálne informácie k poukázaniu dvoch percent z dane. Ak vám robil ročné zúčtovanie dane zamestnávateľ a ešte vám nedal potvrdenie k dvom percentám, nevadí. Máte ešte čas. Viac informácií nájdete v odpovediach Finančnej správy v článku ďalej.

Máme tu jar, kedy na svet prichádzajú mláďatá. Pre deti, ktoré v tomto období sedia doma, sme k tejto téme pripravili pracovný list.

Rok 2019 bol najmä o propagácii našich národných plemien hospodárskych zvierat.

Naše aktivity môžeme realizovať len vďaka našim podporovateľom. Ak sa rozhodnete venovať nám 2% z dane, pomôžete napĺňať poslanie nášho združenia. Ďakujeme.