Naše aktivity môžeme realizovať len vďaka našim podporovateľom a sympatizantom. Finančnú podporu získavame od jednotlivcov, organizácií a z grantových programov. Je veľa spôsobov, ako nám môžete pomôcť napĺňať poslanie nášho združenia. Ďakujeme za každú pomoc.

Finančný dar

Môžete nás podporiť finančným darom na náš účet vo Fio banke:
IBAN: SK2983300000002701043432

 

2% z dane

Pre rok 2021 sme sa neregistrovali ako príjemca 2% z dane.

Ak nám chcete poukázať 2% z dane, stačí vyplniť tento formulár a doručiť ho na daňový úrad v mieste vášho bydliska.
Prehľadný postup, ako poukázať 2% z vami zaplatenej dane, nájdete tu:

Návod na poukázanie dvoch percent
Ako poukázať dve percentá nášmu združeniu

 

Dobromat.sk

 

dobromat banner 300Ak nakupujete na internete a chcete nás zároveň podporovať, pridajte si do prehliadača tohto pomocníka: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat
Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku dobromatu a vybrať si obchod, v ktorom chcete nakúpiť a naše združenie: https://dobromat.sk/podporim/chovame-doma
Následne budete presmerovaní do vybraného internetového obchodu, v ktorom môžete nakúpiť ako zvyčajne. Obchodník nám potom venuje dar vo výške určitého percenta z hodnoty vášho nákupu. Cena vášho nákupu zostáva rovnaká, teda neplatíte ani cent navyše.

 

 Podporte.sk

podporte sk h bannerVedeli ste, že vždy, keď si niečo kúpite vo vybraných e-shopoch, od bežných nákupov elektroniky, oblečenia až po dovolenku, tak nás môžete podporiť? Existuje viac ako 350 e-shopov, kde darujete percento z nákupu, ktorým nás podporíte. 

Nestojí vás to ani cent navyše.

Jediné, čo musíte urobiť je:

  1. Ísť na stránku www.podporte.sk  
  2. Zaregistrujte sa zadarmo
  3. Pridajte si plugin. Vyberte si naše občianske združenie OZ Chováme doma. Nakupujte tak, ako ste zvyknutí - vaše dary budú zaevidované na vašom online darcovskom účte, a automaticky odoslané pre našu organizáciu. 
ZDIEĽAJTE NÁS