Naše aktivity môžeme realizovať len vďaka našim podporovateľom a sympatizantom. Finančnú podporu získavame od jednotlivcov, organizácií a z grantových programov. Je veľa spôsobov, ako nám môžete pomôcť napĺňať poslanie nášho združenia. Ďakujeme za každú pomoc.

Hlasujte za náš projekt

Pomôžte nám získať grant na realizáciu podujatia Chovateľský deň v skanzene. Prihlásili sme ho do grantového programu #gestopremesto. Aby sme získali grant na realizáciu nášho podujatia, potrebujeme získať najviac hlasov.

Hlasovať môžete do konca decembra 2018 TU.

Vopred ďakujeme za každý hlas.

 

Finančný dar

Môžete nás podporiť finančným darom na náš účet vo Fio banke:
IBAN: SK2983300000002701043432

 

2% z dane

Ak nám chcete poukázať 2% z dane, stačí vyplniť tento formulár a doručiť ho na daňový úrad v mieste vášho bydliska.
Prehľadný postup, ako poukázať 2% z vami zaplatenej dane, nájdete tu:

Návod na poukázanie dvoch percent
Ako poukázať dve percentá nášmu združeniu

 

Dobromat.sk

 

dobromat banner 300Ak nakupujete na internete a chcete nás zároveň podporovať, pridajte si do prehliadača tohto pomocníka: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat
Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku dobromatu a vybrať si obchod, v ktorom chcete nakúpiť a naše združenie: https://dobromat.sk/podporim/chovame-doma
Následne budete presmerovaní do vybraného internetového obchodu, v ktorom môžete nakúpiť ako zvyčajne. Obchodník nám potom venuje dar vo výške určitého percenta z hodnoty vášho nákupu. Cena vášho nákupu zostáva rovnaká, teda neplatíte ani cent navyše.

 

 Podporte.sk

podporte sk h bannerVedeli ste, že vždy, keď si niečo kúpite vo vybraných e-shopoch, od bežných nákupov elektroniky, oblečenia až po dovolenku, tak nás môžete podporiť? Existuje viac ako 350 e-shopov, kde darujete percento z nákupu, ktorým nás podporíte. 

Nestojí vás to ani cent navyše.

Jediné, čo musíte urobiť je:

  1. Ísť na stránku www.podporte.sk  
  2. Zaregistrujte sa zadarmo
  3. Pridajte si plugin. Vyberte si naše občianske združenie OZ Chováme doma. Nakupujte tak, ako ste zvyknutí - vaše dary budú zaevidované na vašom online darcovskom účte, a automaticky odoslané pre našu organizáciu.