kniha slovensky statok titulkaPublikácia Slovenský statok - Slovenské plemená hospodárskych zvierat na viac ako 450 stranách poskytuje komplexný prehľad našich národných plemien hospodársky významných zvierat - koní, hovädzieho dobytka, oviec, kôz, hydiny, králikov, holubov a včiel.

Dočítate sa v nej o ich histórii, pôvode, procese šľachtenia, nájdete v nej charakteristiku jednotlivých plemien, ako aj informácie o aktuálnom stave chovu. Texty sú doplnené množstvom fotografií. Kniha je pútavým čítaním nielen pre chovateľov, ale aj pre bežného čitateľa. Ponúka veľa historických zaujímavostí. V mnohých kapitolách nájdete u nás doposiaľ nepublikované informácie.

Viac informácií o knihe nájdete TU.

Publikácia získala na tohtoročnej poľnohospodárskej výstave Agrokomplex ocenenie Zlatý kosák. Ocenenie udelila odborná porota v kategórii veda a výskum.

Autorom textov je MUDr. Michal Straka, CSc. Odborní recenzenti: Ing. Emil Kovalčík PhD., Ing. Ján Huba, CSc. , prof. RNDr. Milan Margetín, PhD., Doc. Ing. Cyril Hrnčár PhD., Doc. Ing. Ján Rafay CSc., Josef Hrabal, MVDr. Václav Ráček (ČR), Ing. Ivan Krivosudský, Ing. Ivan Podberský, Ing. Ján Kopernický.

Knihy odosielame dvakrát do týždňa.

Cena: 33 EUR 

Prosím, vypíšte Vaše meno a priezvisko.

Prosím, napíšte ulicu.

Prosím, napíšte mesto.

Prosím, napíšte PSČ.

Prosím, napíšte Váš email.

Prosím, napíšte tel. číslo.

Prosím, napíšte počet kusov.

Invalid Input

Invalid Input

Zoznam výdajných miest Packety nájdete na tomto odkaze >>

Ak si vyberiete doručenie na výdajné miesto Packeta alebo Z-box, napíšte adresu tohto miesta do poznámky.

Invalid Input

Invalid Input

ZDIEĽAJTE NÁS