Podujatia

2. – 4. septembra 2019, farma Kamenica   Zväz chovateľov oviec a kôz a farma Kamenica pripravili kurz netradičného spracovania ovčieho mlieka.

21. september 2019, Bánovce nad Bebravou   Jubilejný 10. ročník MňamFestu je už za dverami. Bude to opäť úžasné veselie v spojení s tými najchutnejšími regionálnymi dobrotami, ktoré dopestujú, dochovajú, vyrobia a uvaria farmári, potravinári a obce Bánoveckého regiónu.

1. septembra 2019, Nestville Park, Hniezde  Organizácia Združenie Spiš v spolupráci s Nestville Parkom Vás prvú septembrovú nedeľu srdečne pozývajú na druhý ročník farmárskeho podujatia pod názvom Farmár Fest 2019, ktorý sa uskutoční v areáli Nestville Parku.

17. augusta 2019, Hriňová    Ako každý rok, tak aj tento sa v sobotu 17. augusta v mestskej časti Slanec uskutoční tradičné podujatie Gazdovanie na Hriňovských lazoch.

22. - 25. 8. 2019, výstavisko Nitra   Hlavnú tému výstavy „Zo slovenských polí až na váš tanier“ zvýrazní program zameraný na výrobu zdravých potravín zo slovenských chovov a tiež na pestovanie geneticky nemodifikovaných rastlín pre výrobu výnimočných potravín.

17. a 18. augusta na Včelárskej paseke v Kráľovej pri Senci     Oslavy 100. výročia založenia Zemského ústredia včelárskych spolkov na Slovensku. sa uskutočnia v dňoch 17. a 18. augusta na Včelárskej paseke v Kráľovej pri Senci.