Pridaj svoje meno do jedinečnej publikáciePridaj svoje meno do jedinečnej publikácie! Na knihe o našich národných plemenách zvierat už pracujeme niekoľko mesiacov. Na jej vydanie nám chýba ešte pár stoviek eur. Vďaka vašim finančným darom počas kampane #GivingTuesday ju budeme môcť konečne vydať. Každému prispievateľovi sa v knihe poďakujeme. Ak bude súhlasiť, aj menovite. 

 

Ako nám môžete poslať finančný dar?
Akúkoľvek sumu na podporu vydania publikácie o našich národných plemenách hospodárskych zvierat pošlite na náš účet vo Fio banke:

IBAN: SK2983300000002701043432

Do poznámky napíšte: Dar kniha
Ak chcete, aby sme sa vám v knihe menovite poďakovali, uveďte do poznámky aj svoje meno.

Ďakujeme.

O čom bude publikácia Slovenský statok - Slovenské plemená hospodárskych zvierat?

Už niekoľko rokov sa venujeme propagácii chovu našich národných plemien hospodárskych zvierat, ktoré považujeme za neoddeliteľnú súčasť prírodného a kultúrneho dedičstva Slovenska. Preto sme sa rozhodli v spolupráci s Mudr. Michalom Strakom, Csc., pripraviť publikáciu pod názvom Slovenský statok - Slovenské plemená hospodárskych zvierat. Kniha poskytuje komplexné a detailné informácie o všetkých našich národných plemenách na jednom mieste. Nebude obyčajným vzorníkom plemien, ale pútavým čítaním tak pre odborníkov, ako aj širokú verejnosť.
Viac informácií nájdete TU.

Čo je to GivingTuesday? Čítajte TU.

 

 

ZDIEĽAJTE NÁS